Armia Polska RS Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  KalendarzKalendarz Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
As you wish.
Autor Wiadomość
Ofensywa 

Nick w RS: Ofensywa AP
Wysłany: |16 Mar 2013|, o 16:47   As you wish.

Odchodzę z prostego powodu i pewnie dla niektórych z was śmiesznego, lecz dla mnie to już nie jest śmieszne, te wszystkie bany od Gomeza są po prostu żałosne..

Ostatnio Gomez dał mi bana 2 dni temu i do dziś nadal go mam na #armia_polska, dostałem go za to że powiedziałem ''do nogi gomez''. Nie wiem czy to było aż tak obraźliwe, sam nie raz byłem obrażany na ircu i nikt z opów nie reagował, jedynymi normalnymi i nie zbyt stronniczymi Klanowiczami z rangą w AP są Głodny, Deflo, Tomek i Kraśnik, oni zazwyczaj reagowali jak coś się działo a nie jak Gomez udawali że afkują a w rsie są online.

Prosta sytuacja która wydarzyła się 3-4 miesiące temu kiedy no mieliśmy trudną sytuacje w AP i wielką kosę z fop, nie raz kiedy byłem na ircu kiedy wpadało fop, robili niezły burdel ( Brissen był i też to widział ).. lecz Gomez za zwyczaj miał wyje*ane jajca na to. Nie mówię że AP powinno zmienić niektórym osobą w klanie rangi, lecz to co one robią jest nie do przyjęcia za jedno takie słowo które zresztą powiedziałem dla żartów mam bana na ircu od 2 dni a chce być aktywny w klanie i dalej funkcjonować, lecz jak?. Pewna osoba niedawno napisała mi żebym przeprosił Gomeza wtedy mnie z pewnością odbanuje, niestety Gomez ma mnie na ignore od 7 miesięcy, sam byłem w niektórych klanach/teamach klanowiczem z wysoką rangą i nie wyobrażam sobie tego abym miał kogoś z klanu na ignore, bo ty bierzesz za nich odpowiedzialność, oni są dla ciebie jak rodzina i patrząc na to jak Gomez, np. mnie traktuje, nie jest to ok.

Nie hejtuje cię Gomez, ale przemysł też swoje zachowanie w niektórych sytuacjach, bo sam nie zachowujesz się najlepiej i nie reagujesz na to kiedy ktoś kogoś wyzywa, tylko patrzysz na to kiedy do ciebie coś powiedzą, wtedy to byś ich pozabijał, zbanował, wyrzucił z klanu i wszystko co najgorsze.

Cyu

SiR 
Polish Army

Nick w RS: SiR Brissen
Wysłany: |16 Mar 2013|, o 18:13   

Dobrze rozumiem Ofensywe w AP tak naprawdę oldschoolowie są inaczej traktowani niż ja czy tam Ofensywa mimo, że przez ostatni naprawdę ciężki okres czasu to tacy ludzie jak Ofensywa napędzali ten klan, gdyż mimo że mieliśmy strasznie słabe pulle cały czas przychodziły te same osoby a niektóre osoby co całkowicie nas olały i nie dawali żadnego znaku życia nagle zaczynają z tą samą rangą co Ofensywa. Cóż powodzenia Ofe.

-kusiak1 

Nick w RS: kusiak1
Wysłany: |16 Mar 2013|, o 18:44   

Za taki tekst jak do nogi Gomez też bym ci wjebał bana. Cześć.

SiR 
Polish Army

Wysłany: |16 Mar 2013|, o 18:46   

Kusiak w tym temacie nie powinieneś się wypowiadać bo jesteś dobrze zaprzyjaźniony z Gomezem i staszniesz zawsze po jego stronie. Widać to po poście wyżej.

-kusiak1 

Nick w RS: kusiak1
Wysłany: |16 Mar 2013|, o 19:20   

SiR napisał/a:
Kusiak w tym temacie nie powinieneś się wypowiadać bo jesteś dobrze zaprzyjaźniony z Gomezem i staszniesz zawsze po jego stronie. Widać to po poście wyżej.

Trolol każdy ma prawo do pisania w tym temacie i wyrazić swoja opinie co do tego zdarzenia, a jak ciebie w tym czasie nie było na ircu bo prawie w ogólnie nie siedzisz wiec co ty masz tutaj do gadania. napisałem mu cześć no i powodzenia ofens :)

SiR 
Polish Army

Wysłany: |16 Mar 2013|, o 21:57   

Kusiak a myślisz, że dlaczego nie siedzę teraz na ircu bo gdy na nim siędze to mnie czasami coś bierze gdy widzę kto na nim siedzi. Gościo który ojebał kilku klanowicz oraz jak by to napisać ANTY-AP.

-Gomez 
For Teh Lulz

Nick w RS: Gomez112
Wysłany: |16 Mar 2013|, o 21:59   

Ofensywa napisał/a:
wpadało fop, robili niezły burdel ( Brissen był i też to widział ).. lecz Gomez za zwyczaj miał wyje*ane jajca na to.

Potwierdza się fakt, że jesteś skończonym idiotą, skoro nie wiesz na jakiej zasadzie działa moje BNC. Wysilę się i powtórzę to, co mówiłem miliony razy - to, że moje konto jest non-stop zalogowane wcale nie oznacza, że non-stop osobiście mam włączony komputer i patrzę na IRC.

Ofensywa napisał/a:
niestety Gomez ma mnie na ignore od 7 miesięcy, sam byłem w niektórych klanach/teamach klanowiczem z wysoką rangą i nie wyobrażam sobie tego abym miał kogoś z klanu na ignore, bo ty bierzesz za nich odpowiedzialność, oni są dla ciebie jak rodzina i patrząc na to jak Gomez, np. mnie traktuje, nie jest to ok.

Chyba adoptowaną, fakt, że dodałem cię na ignore był z mojej strony gestem dobrej woli - zamiast tego mogłem dać akicka i byłoby po sprawie. Nie widząc twoich durnych tekstów nie było opcji, abym został przez ciebie sprowokowany i wszyscy byli szczęśliwi (tzn oprócz pozostałych, których żywo wkurwiał twój debilizm).

Skoro jesteś małym dzieckiem i trzeba brać za ciebie odpowiedzialność, zrobię to raz - IDŹ JUŻ SOBIE I NIE MARNUJ NASZEGO POWIETRZA.

Ofensywa napisał/a:
Cyu

Cya* jak już. Do niezobaczenia.

Well... that's just Prime...

-Glodziunio 
Zawsze Spoko

Nick w RS: Glodny8 / Glodziunio
Wysłany: |18 Mar 2013|, o 18:13   

trolololo dobrze ze nie jestem oldskulem a ludzie sie boją podskoczyc bo mam opa na irc :D

Ofe jak coś fejsik, #polska albo pw w grze <3

Odpowiedz do tematu